Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: 666819063

Współpraca

Nasze przedszkole współpracuje z następującymi instytucjami:

 

  • Urząd Gminy Łysomice

 

Łysomice

 

  • Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole

Możesz wesprzeć rozwój naszych przedszkolaków przekazując 1% swojego podatku

KRS: 0000121592

dopisek: Fundacja Pro Futuro

 

 

 

  • Hospicjum Światło

 

 

 

 

 

 

 

Nasze Przedszkolaki wspomagają działalność dobroczynną zbierając nakrętki i przekazując je Hospicjum Światło. Regularnie odwiedzamy podopiecznych z przygotowanym okolicznościowym programem artystycznym.

 

 

 

 

 

  • Gminna Biblioteka Publiczna w Łysomicach

 

 

 

 

Dzieci z Klonowego Listka co miesiąc odwiedzają bibliotekę w Łysomicach gdzie wspólnie z paniami bibliotekarkami poznają zasoby dziecięcej literatury rozwijając swoje czytelnicze zainteresowania.Wypożyczone książki są następnie czytane wraz z rodzicami.

 

 

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Papowie-Toruńskim

 


 

 

Odwiedziny w siedzibie OSP w Papowie Toruńskim do dla naszych przedszkolaków prawdziwa przygoda. Dzieci są zafascynowane pojazdami strażackimi, sprzętem i umiejętnościami strażaków. Każda wizyta jest doskonałą okazją do poznania zasad bezpieczeństwa i udzielenia pierwszej pomocy.

 

 

  • Policja

 

 

Raz do roku gościmy w naszym przedszkolu panie policjantki, które przypominają dzieciom o zasadach bezpieczeństwa na drodze.

 

 

  • Inne gminne placówki oświatowe

 

Publiczne Przedszkole Jelonek

 

Przedszkole Pod Klonowym Listkiem bierze udział w konkursach recytatorskich przygotowanych przez Przedszkole Jelonek, na których nasi zdolni podopieczni zawsze zdobywają nagrody i wyróżnienia.

 

 

Zespół Szkół Nr 1 w Łysomicach

Korzystamy z możliwości zaprezentowania talentów naszych przedszkolaków w konkursach wokalnych organizowanych przez ZS w Łysomicach oraz podczas

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej w tej kategorii: « Rekrutacja Zajęcia dodatkowe »
Top